Archiwum Intencji

Poniedziałek 29 Kwietnia 2019 Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej – Dziewicy I Doktora Kościoła, Patronki Europy

07:00   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Marii i Jana Prochota z ok. urodzin

17:00   Za + Halinę Derdę i za wszystkich ++ mieszkańców bloku nr 15 z ul. Powstańców Śląskich (ofiarują mieszkańcy).

17:00   Za + Teresę Swoboda (of. mieszkańcy z ul. 1 Maja).

18:00   Emaus Kapłański Kielcza

Wtorek 30 Kwietnia 2019 Uroczystość Św. Wojciecha Bpa I Męcz. Głównego Patrona Polski

07:00   Za + córkę Kornelię, rodziców Franciszkę i Stanisława, braci Maksymiliana, Józefa, bratową Elżbietę Płaczek, ++ teściów Stefanię i Władysława, Stanisława i Kazimierę Żurek oraz ++ z pokrew. Żurek, Płaczek, Brolik, Szulej, Stawarz i dusze w czyśćcu cierpiące.

07:00  Za ++ rodziców Jana i Marię Guzy, Anastazję Koźlik, Henryka Guzy, za całe pokrewieństwo Guzy, Koźlik oraz dusze w czyśćcu cierpiące

18:00   Za ++ Ludwika i Helenę Buchwald, za ++ z pokrewieństwa Cichoń, Buchwald, Mikoszek, za ++ Agnieszkę i Stefana Ostrowskich, za + Zofię Ryduchowską za ++ sąsiadów.

Środa 1 Maja 2019

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

07:00   Za + Brata Szkolnego – Czesława.

17:30   Nabożeństwo Majowe (Nabożeństwa Majowe w tygodniu 17:30)

18:00   Za ++ rodziców Jana i Helenę, brata Pawła Wyrwich i ++ z pokrewieństwa.

18:00   Dziękczynna za wszelkie otrzymane Dary Boże dla Marty  z ok 1-szej rocznicy urodzin(roczek), oraz Sabiny z ok. urodzin z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie.

Czwartek 2 maja 2019 Wspomnienie św. Atanazego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; (I Czwartek)

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

07:00   Za + męża Gerharda Szymos, ++ rodziców, Annę i Hiacynta, siostry Erikę i Elżbietę, szwagrów Alfonsa i Jerzego, ++ rodziców Marię i Wilhelma Serafin, 3 synów Jerzego, Ewalda, Waltera, bratową Ilzę, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

17:00   Spowiedź św.

18:00   Do Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencjach: o nowe powołania kapłańskie i zakonne, za powołanych z Zawadzkiego. (Godzina Święta)

Piątek 3 Maja 2019 Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski (I Piątek)

07:30   Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny i św. Maksymiliana, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla członków Rycerstwa Niepokalanej.

09:00   Do Serca Pana Jezusa przez wstawiennictwo N.M.P Królowej Polski jako przebłaganie za grzechy ludzkości z prośbą o pokój i miłość na świecie (ofiaruje Róża Róż. p. Małgorzaty K.)

11:00   Za + Jerzego Jendrysik.

15:00   Nabożeństwo Majowe przy kapliczce ul. Bogusławskiego

17:00   Za ++ rodziców Danutę i Stefana Kalinowskich, ++ z rodzin Kubalów, Lubosów, Śmiałowskich, Boruńskich.

Sobota 4 Maja 2019 Wspomnienie Św. Floriana, Żołnierza I Męczennika (I Sobota)

06.35   Godzinki ku czci NPNMP

07:00   Msza wynagradzająca Bogu przez Niepokalane Serce Maryi za zniewagi temuż Sercu uczynione z prośbą o nawrócenie grzeszników (of. Róża Różańcowa p. Małgorzaty K.).

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

15:00   Nabożeństwo Wynagradzające Niep. Sercu NMP

17:00   Spowiedź św. i Adoracja

18:00   Za ++ rodziców Teresę i Pawła Stanosek, za + Jana Szuler, za ++ dziadków z obu stron, za ++ z pokrewieństwa.

III Niedziela Wielkanocna 5 Maja 2019

07:30   Niem. W intencji wszystkich Parafian.

09:00   W intencji ojca Waldemara z okazji imienin, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie.

09:00   Do Bożej Opatrzności i ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Zawadczańskiego Środowiska Harcerskiego.

11:00   Do Bożej Opatrzności i ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Zofii K. z okazji 80 urodzin.

16:00   Nabożeństwo Majowe

17:00   Za + Jerzego Jendrysik.

Poniedziałek 6 Maja 2019 Święto Św. Apostołów Filipa I Jakuba Młodszego

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

18:00   Do Miłosierdzia Bożego  za + Dietera Dylla w dniu urodzin (ofiarowują mieszkańcy ul. Powstańców Śląskich 11).

18:00   Za + Jerzego Marzyk w 30 dniu po + (Spotkanie dla dzieci Kom. w Sali św. Anny)

Wtorek 7 Maja 2019

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

11:00   Pogrzeb – Za + Stefana Fleger

18:00   Za + Edeltraudę i za wszystkich ++ pracowników Służby Zdrowia i za dusze cierpiące w czyśćcu.

18:00   Za + męża, ojca i dziadka Karola Ludwig w 30 dzień po +

Środa 8 Maja 2019 Uroczystość Św. Stanisława Ze Szczepanowa, Biskupa I Męczennika, Głównego Patrona Polski

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

07:00   Za + Karola Baingo, za + syna Tomasza.

18:00   Za + Irenę Piekorz, za wszystkich ++ z bloku nr 9 z ul. Powstańców Śląskich (ofiarowują mieszkańcy).

19:00   Nabożeństwo Majowe, Kapliczka ul. Ziai

Czwartek 9 Maja 2019 (Seniorzy i Emeryci)

08:00   Msza św. dla Seniorów i Emerytów – Za + Jerzego Jendrysik.

18:00   Msza Szkolna – Do Miłosierdzia Bożego za + Wolfganga Borek.

18:00   Za + Jerzego Jendrysik (ofiarowują sąsiedzi z ul. Sienkiewicza).

Piątek 10 Maja 2019

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

18:00   Za + Teresę Swoboda oraz za wszystkich ++ z ul. 1 Maja (ofiarowują mieszkańcy).

18:00   Do Bożej Opatrzności i ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo  Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie w intencji Jana P. z okazji 80 urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla córek Ireny i Beaty z rodzinami.

Sobota 11 Maja 2019

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

11:00   Do Najświętszego Serca Pana Jezusa i ku czci Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośba o dalsze błogosławieństwo  Boże i zdrowie z okazji 80 rocznicy urodzin Horsta M.

17:00   Spowiedź św. i Adoracja

18:00   Za + żonę Janinę Naporowską w 1 rocznicę +, za ++ dziadków z obu stron oraz o zdrowie i zgodę w rodzinie.

18:30   (Próba i Spowiedź Dzieci Rocznicy I Kom. św.)

IV niedziela Wielkanocna 12 maja 2019 (Rocznica I Komunii św.)

07:30   Niem. Za + Jerzego Jendrysik.

09:00   Za + żon Anielę Liszka, za ++ rodziców, za ++ siostry, za ++ szwagrów, za + Eugeniusza, za ++ kapłanów, za ++ siostry zakonne.

11:00   W intencji dzieci, które przed rokiem przyjęły I Komunię świętą i ich rodzin.

16:00   Nabożeństwo Majowe powołaniowe z udziałem całej Młodzieży Dekanalnej.

17:00   Do Bożej Opatrzności i ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji Elżbiety K. z okazji 70 urodzin, oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

Poniedziałek 13 Maja 2019 Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

07:00   Za + męża i ojca Andrzeja Obruśnik, za ++ teściów Annę i Jana Obruśnik, za + ojca Jerzego, za + bratową Annę Sklorz i za dusze cierpiące w czyśćcu.

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

18:00   Nabożeństwo Fatimskie – Ku czci Matki Bożej Fatimskiej w intencji wszystkich członkiń Róży Różańcowej Pani Ireny Wajrauch oraz ich rodzin.

18:00   Do Bożej Opatrzności i ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Zofii D. z okazji 70 rocznicy urodzin.

Wtorek 14 Maja 2019 Święto Św. Macieja Apostoła

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

07:00   Za + męża Karola Klulba  w 9 rocznicę +, za ++ teściów Franciszka i Annę, za + ojca Jerzego, za + brata Jana, za ++ z pokrewieństwa Wąsik i Kluba i za dusze cierpiące w czyśćcu.

18:00   Msza dla dzieci I kom. Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Stanisława i Annę Szybak, za + brata Zygfryda, za + męża Zdzisława Dziuba, za jego ++ rodziców, za + brata, za ++ z pokrewieństwa i za dusze cierpiące w czyśćcu.

18:00   Za + Józefa Obcina (ofiarowują koledzy).

Środa 15 Maja 2019

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

07:00   Za + matkę Elżbietę Stefan, za jej + męża Józefa, za zaginionego na wojnie ojca Karola, za + siostrzenicę Agnieszkę, za ++ z rodzin Wiench, Kaliciak, Kupiecki i za dusze cierpiące w czyśćcu.

18:00   Za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i orędownictwo w intencji mieszkańców Kolonii Zawadzkie.

19:00   Nabożeństwo Majowe, kapliczka ul. Bogusławskiego

Czwartek 16 Maja 2019 Święto Św. Andrzeja Boboli, Kapłana I Męczennika, Patrona Polski

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

18:00   Msza Szkolna – Za + męża Waltera w rocznice +, za ++ rodziców z obu stron, za + siostry, za ++ braci, za ++ bratowe, za ++ szwagrów, za ++ szwagierki, za ++ Wiesława i Marię, za + Albinę Niesler, za wszystkich ++ z pokrewieństwa Niedźwiedź, Kostoń, Wajrajuch i Nastał.

18:00   Za + Leonarda Ruhnke (ofiarowują przyjaciele).

Piątek 17 Maja 2019 Wsp. Św. Paschalisa Baylon, Zakonnika (OFM)

07:00   Za + żonę Helenę Zuber, za ++ rodziców Pawła i Bibiannę, za ++ teściów Franciszka i Łucję Mainka, za ++ dziadków z obu stron , za ++ siostry, za ++ szwagrów, za ++ bratowe.

18:00   Za + Jerzego Jendrysik.

18:00   Do Bożej Opatrzności i ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji Marii i Jerzego, oraz z prośba o Boże błogosławieństwo w rodzinach dzieci.

Sobota 18 Maja 2019 Wsp. Św. Feliksa Z Cantalice, Zakonnika (OFM)

06.35   Godzinki ku czci NPNMP

07:00   Za + Jerzego Jendrysik.

07:00   Za + matkę Różę Guzy w 5 rocznicę + i za dusze cierpiące w czyśćcu.

17:00   Spowiedź św. i Adoracja

18:00   Za ++ rodziców Urszulę i Piotra Bielskich, za + szwagra Andrzeja, za ++ z pokrewieństwa Bielski i Procel.

V Niedziela Wielkanocna 19 Maja 2019

07:30   Niem. O Boże błogosławieństwo dla grupy Altekameraden.

09:00   Za + ojca Feliksa Nieora w 1 rocznicę +, za + mamę Barbarę Nieora w 26 rocznicę +, za wszystkich ++ z pokrewieństwa.

11:00   Za + Paulinę Szostok w dniu urodzin, za jej + męża Pawła, za ++ rodziców Annę i Juliusza, za dusze ++ z pokrewieństwa i za dusze cierpiące w czyśćcu.

16:00   Nabożeństwo Majowe

17:00   Za + Jerzego Jendrysik.

V Niedziela WP 7 Kwietnia 2019

07:30   Niem. Za Parafian.

09:00   Do Bożego Miłosierdzia o szczęśliwą wieczność dla + Wolfganga Borek oraz wszystkich ++ mieszkańców z Osiedla Świerkle (of. mieszkańcy)

11:00   Do Bożej Opatrzności i ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo  Boże i zdrowie w intencji Jolanty i Piotra  z okazji 30 rocznicy ślubu.

16:00   Gorzkie Żale z kaz. pasyjnym.

17:00   Za + męża Waltera w dniu urodzin, za ++ rodziców  z obu stron, za ++ siostry, za ++ braci, za ++ bratowe, za ++ szwagrów, za ++ szwagierki, za ++ Wiesława i Marię, za + Albinę Niesler, za wszystkich ++ z pokrewieństwa Niedźwiedź, Kostoń,  Wajrauch, Nastał.

Poniedziałek 8 Kwietnia 2019

07:00   …

18:00   Za + rodziców Franciszka i Stanisławę Skrzydeł, męża Ryszarda, braci Jerzego i Andrzeja, siostrę Krystynę z mężem, bratowe Krystynę i Jadwigę oraz wszystkich ++ z rodziny.

18:00   Za + ojca Leonarda Ruhnke w 30-ty dzień po śmierci.

Wtorek 9 Kwietnia 2019

07:00   Za + męża, ojca i dziadka Leona Dudę z ok. urodzin.

07:00   Za W int. żyjących i zmarłych dobrodziejów kościoła i klasztoru, oraz rodziców zakonników.

18:00   Dzieci komunijne – Za ++ rodziców Antoninę i Piotra Czaja, ich rodziców i rodzeństwo oraz za szwagra Stanisława Mika.

Środa 10 Kwietnia 2019

07:00   Za + męża Józefa Czech, córkę Beatę, jego rodziców, rodzeństwo, dziadków z obu stron i pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00   Za + Józefa Juretko, Włodzimierza Pinkowskiego, ++ dziadków, teściów, braci Pawła, Franciszka i ++ z rodzin Piechaczek, Juretko, Pinkowski.

18:00   Za + Elfrydę Morcinek (of. sąsiedzi).

 Czwartek 11 Kwietnia 2019

08:00   Msza dla Seniorów…

18:00   Msza św. Szkolna – Za ++ Piotra Bednarz, w dniu urodzin, za 3 siostry, 4 braci z żonami i za wszystkich ++ z pokrewieństwa Bednorz, Kochel, Świerzy i dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00   Za + Marię Włodarczyk w miesiąc po śmierci i jej + męża Jerzego Włodarczyk w dniu urodzin.

 Piątek 12 Kwietnia 2019

07:00   Za + męża Jerzego Spałek, rodziców Jana i Emmę Rozymek, teściów Marię i Albina Spałek, braci Ernesta i Rudolfa, bratową Krystynę i Annę, szwagrów Herberta i Otto oraz ++ z pokrewieństwa.

18:00   Do Bożego Miłosierdzia za + matkę Dorotę Cisińską w 15-rocz. śmierci, za + dziadka Teodora Piecucha w 120-tą rocz. urodzin i wszystkich zmarłych z pokrewieństwa Cisiński, Piecuch.

21:00   EDK. Do Bożej Opatrzności w int. wszystkich uczestników EDK.

Sobota 13 Kwietnia 2019

06.35   Godzinki ku czci NPNMP

07:00   Za + ojca Franciszka w 5-tą rocz. śmierci, matkę Elżbietę, córkę Oliwię, wszystkich ++ z rodziny i dusze czyśćcowe.

17:00   Spowiedź św. i Adoracja

18:00   Do Bożej Opatrzności o bł. Boże na dalsze wspólne lata dla Moniki i Mateusza Zyzik z ok. 1-szej rocz. małżeństwa.

 VI Niedziela WP NIEDZIELA PALMOWA 14 Kwietnia 2019

07:30   Niem. Za + męża Jerzego, syna Jana, zięcia Karola, teściów, 5 szwagrów, 3 szwagierki, 5 bratanków oraz pokrewieństwo Wąsik, Rudzik, Keller.

09:00   Do Bożej Opatrzności i Anioła Stróża w int. Kamili Skrabania z ok 1 rocz. urodzin o bł. Boże dla całej rodziny.

11:00   Za + Jerzego Zyzik w 34-tą rocz. śmierci za ++ z pokr. Zyzik, Matera i a dusze w czyśćcu cierpiące.

11:00   Za + Teresę Stanosek w 30-ty dzień po śmierci.

15:30   Modlitwy FZŚ

16:00   Gorzkie Żale z kaz. pasyjnym

17:00   Za + Janinę Machoń i za wszystkich ul. Szaflika (of. mieszkańcy).

 Wielki Poniedziałek 15 Kwietnia 2019

07:00   Za + Barbarę Trzepióra oraz za wszystkich ++ z bloku nr 13 z ul. Powstańców Śl.

16:00   Spowiedź dla dzieci

18:00   Za + mamę Irenę Krawiec w 1-szą rocz. śmierci oraz za ++ z pokrewieństwa Wyrwich i Krawiec.

18:00   Za + Leonarda Ruhke (of. od sąsiadów z ul. Sienkiewicza)

Wielki Wtorek 16 Kwietnia 2019

07:00   Za + męża Ryszarda Ludwig w dniu urodzin oraz za ++ jego rodziców Franciszka i Annę i ++ teściów Franciszkę i Wilhelma Kluba i ++ z pokrewieństwa, oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

07:00   Za ++ rodziców Annę i Wojciecha Kaliciak, dziadków, ciocie, chrzestnych i ++ z rodzin Wiench, Kaliciak i dusze w czyśćcu.

17:00   Spowiedź – Kolonowskie

Wielka Środa 17 Kwietnia 2019

07:00   Za + Helmuta Bregulla, ++ rodziców z obu stron i dziadków, oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10:30 Nabożeństwo pokutne i spowiedź  dla osób starszych

15:00 Nabożeństwo pokutne i spowiedź dla kobiet

19:00 Nabożeństwo pokutne i spowiedź dla mężczyzn

(U św. Rodziny – nab pok. O g. 9:00 i 16:30)

WIELKI CZWARTEK 18 KWIETNIA 2019

09:30   Msza Krzyżma – Katedra w Opolu

16:00   Msza Wieczerzy Pańskiej dla Dzieci i starszychZa + Annę Kluba w 1 rocznicę +.

18:00   Msza Wieczerzy Pańskiej – W intencji kapłanów, sióstr zakonnych i zakonników z naszej parafii.  Za katechetów, nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św., kościelnych, organistów oraz Liturgiczną Służbę Ołtarza.
18:00   Do Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencjach: o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Chwila adoracji przy Ciemnicy.

WIELKI PIĄTEK 19 KWIETNIA 2019

08:00 Wspólnie odmawiana Jutrznia.

09:00 Odwiedziny Chorych i Seniorów.

12:00 WIELKOPIĄTKOWA DROGA KRZYŻOWA.

15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. (Apost. Modl, i Rycerstwo Niep.)

16:00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ DLA DZIECI.

18:00 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ DLA DOROSŁYCH.

Adoracja przy Bożym Grobie całą noc:

20:00 ul. Powstańców Śl. 13, 15, 17, 19;

21:00 ul. Opolska 61 A i B;

22:00 ul. Opolska 61 C i D;

23:00 ul. Opolska 61 E, F i G;

WIELKA SOBOTA 20 KWIETNIA 2019

00:00 ul. Bogusławskiego i Chopina;

01:00 ul. Kurpińskiego, Osiedle Świerkle, Paderewskiego, Kilińskiego i Ziai;

02:00 ul. Mickiewicza, Szymanowskiego, Szaflika i Kościelna.

03:00 ul. Moniuszki, Świerczewskiego, 1 Maja;

04:00 ul. Sienkiewicza, Kani i Miarki;

05:00 ul. Dębowa, Ligonia i Opolska 45-134;

06:00 ul. Powstańców Śl. 3,3A,4,5,6,7,8,9,10 i 11;

07:00 Adoracja indywidualna (do 16:00)

09:00 Wspólna Jutrznia.

11:00 Poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny (co godzinę do 14:00).

15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. (Apost. Modl, i Rycerstwo Niep.)

16:00 Sprzątanie kościoła.

21:00   Liturgia Wigilii Paschalnej (poświęcenie Ognia i Paschału, Orędzie Wielkanocne, uroczysta Liturgia Słowa, poświęcenie wody chrzcielnej i do domów, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych). Msza św. w int. wszystkich Parafian i Gości Procesja rezurekcyjna.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWASTANIA PAŃSKIEGO 21 KWIETNIA 2019

07:30   Niem. …

09:00   Za + matkę Weronikę Skraba w 1 rocznicę +

11:00   Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Janiny i Jerzego Jałowieckich z ok 50-tej rocznicy ślubu.

16:00   Uroczyste Nieszpory Wielkanocne

17:00   Do Bożej Opatrzności za wst. Anioła Stróża z podziękowaniem za opiekę Bożą i z prośbą o dalsze bł. Boże dla wnuczka Marcina w 2-gą rocznicę urodzin, oraz o bł. Boże w rodzinie Staroń.

Poniedziałek  22 Kwietnia 2019 OKTAWA

07:30   Za + matkę Agnieszkę Tyślik w 25-tą rocz. +, ojca Franciszka, brata Henryka, rodziców Jana i Marię Zientek, szwagrów Herberta i Jerzego, oraz za wszystkich ++ z rodzin Tyślik – Barton.

09:00   Za + męża Piotra Zygmund w 2 rocznicę +, za + mamę Łucję Rawecką, za ++ z rodzin Staś i Zygmund i za dusze cierpiące w czyśćcu.

09:00   Za + męża Helmuta Mrozek w 2-gą rocznicę śmierci, brata Herberta, siostrę Elżbietę, szwagra Henryka, ++ rodziców z obu stron i ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11:00   W int. dzieci ochrzczonych w tym miesiącu i rocznych, z prośbą o opiekę Aniołów Stróżów i błogosławieństwo w rodzinach.  Roczki: Maja, Maria Stasz

Wtorek 23 Kwietnia 2019 OKTAWA

07:00   Za + Kornelię Podsiadły (of. brat Marek) of. złoż.

18:00   Za + rodziców Marię i Rudolfa Miodek z ok. urodzin.

Środa 24 Kwietnia 2019 OKTAWA

07:00   Za + męża Pawła Guzy, rodziców Wiktorię i Wiktora Tomala, teściów Anastazję i Grzegorza Guzy, ++ z pokr. Guzy, Tomala, Zyzik i Płaczek oraz za dusze w czyśćcu ciepiące.

18:00   Dziękczynna za wszelkie odebrane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Marioli i Joachima oraz o bł. Boże w rodzinach córek.

Czwartek 25 Kwietnia 2019 OKTAWA

07:00   Za + męża Zdzisława Brykowskiego w 9-tą rocz. +, za + matkę Alfredę i ++ rodziców Janinę i Stefana Witczak, + brata Mieczysława, ++ dziadków z obu stron i za ++ z pokrewieństwa.

18:00   Do Bożej Opatrzności i Chrystusa Najwyższego Kapłana oraz MBNP z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla papieża Franciszka, kapłanów obu parafii. O powołania kapłańskie i zakonne, LSO i członków Apostolstwa Modlitwy z rodzinami.

Piątek 26 Kwietnia 2019 OKTAWA

07:00   Za + Alfreda, jego rodziców Jadwigę i Józefa oraz za ++ z pokrewieństwa (of. złoż.)

18:00   Za + ojca Henryka Starczewskiego i za ++ teściów Danutę i Wilhelma Nawrot.

Sobota 27 Kwietnia 2019 OKTAWA

06.35   Godzinki ku czci NPNMP

07:00   Za + męża Jana Jakubiec w 10-tą rocz. śmierci, ++ rodziców Jakubiec i Gwiazda, szwagrów Kazimierza i Antoniego oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17:00   Spowiedź św. i Adoracja

18:00   Za + męża Herberta Kostoń w 1-szą rocz. śmierci.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – Święto Miłosierdzia Bożego 28 kwietnia 2019

07:30   Niem. Za ++ Klarę, Jana, Amalię, Aleksandra i Annę Pankala, Gertrudę i Wiktora Kluba i za ++ z pokr. Pankala, Kluba

09:00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Stanisławy i Henryka Zajączkowskich z ok 50-tej rocz. ślubu oraz o bł. Boże w rodzinach dzieci.

09:00   Do Bożej Opatrzności i ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Wioletty Ziaja z okazji 18 urodzin.

11:00   Do Bożej Opatrzności i ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i miłość w rocznie Hildegardy i Jana Kochel z okazji 65 rocznicy ślubu.

11:00   Do Boga Wszechmocnego i ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo  Boże, zdrowie i miłość w rodzinach dzieci, wnuków i prawnuków.

16:00   Koronka Do Bożego Miłosierdzia

17:00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla Honoraty i Huberta Zyzik z ok. 40-tej rocz. ślubu.

Strona Parafialna