Ogłoszenia

Znalezione obrazy dla zapytania modlitwa o jedność chrześcijan obrazy

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 09.06.2019 r.

 1. Dzisiaj przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny Zapraszamy na uroczyste Nabożeństwo o g. 16:00.
 2. Zapraszamy na katechezę dla dorosłych we wtorek, 11 czerwca, po Mszy św. wieczornej, do sali św. Anny. Temat: Kiedy Jesteśy Poganami?
 3. Zapraszamy na wieczór Biblijny w środę, 12 czerwca po Mszy św. wieczornej, do salki na probostwie. Rozważamy Księgę Dziejów Apostolskich.  
 4. W tym tygodniu zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież szkolną na Nabożeństwo Fatimskie w czwartek na g. 18:00. Przynosimy ze sobą różańce!
 5. W poniedziałek obchodzimy święto NMP Matki Kościoła a w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego kapłana. Pamiętajmy o modlitwach za naszych duszpasterzy.
 6. W poniedziałek 10.06. o g. 8:00 wyjazd grupy FZŚ na doroczną pielgrzymkę na Górę św. Anny.
 7. Przypominamy, że w sobotę 15.06. Dzieci komunijne wraz z opiekunami z obydwu parafii udają się w pielgrzymce dziękczynnej na Górę św. Anny pod przewodnictwem o. Wiktora. Zabieramy ze sobą stroje komunijne..
 8. Już dziś serdecznie zapraszamy młodzież na Święto Młodzieży, w dniach od 15 do 20 lipca na Górę św. Anny. Jest to niezwykła i wspaniała wakacyjną przygodę z Bogiem, św. Franciszkiem i ludźmi. W codziennym programie między innymi znajdzie się czas na Eucharystię i modlitwę, spotkania z ciekawymi ludźmi, koncerty wieczorne. Zapisy i więcej informacji u o. Wiktora w parafii NSPJ. Kosz wyjazdu 100 zł. Serdecznie zapraszamy.
 9. Drodzy Parafianie Harcerze i Harcerki z naszej miejscowości co roku wyjeżdżają na obozy letnie. Częstokroć zdarza się, że ktoś nie może pojechać bo ma trudną sytuację finansową. Dlatego chcąc im pomóc Harcerze będą w dniu dzisiejszym przed kościołem sprzedawać wypieki własnoręcznie zrobione. Z góry dziękujemy za Waszą ofiarność.
 10. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna (inwestycyjna) na potrzeby naszego kościoła, a przed kościołem do puszek zbiórka na Wydział Teologiczny w Opolu.

Za wszelkie dobro, modlitwy, wyrazy życzliwości składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 02.06.2019 r.

 1. Dzisiaj przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy na uroczyste Nieszpory o g. 16:00. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej. Harcerki będą zbierać do puszek.
 2. Raz jeszcze dziękujemy mieszkańcom z przygotowanie krzyży i udział w modlitwach o urodzaje, by błogosławieństwo Boże zawsze na nas spływało.
 3. Poniedziałek 3 czerwca w Żędowicach młodzież naszej parafii z rąk ks. Bpa Pawła Stobrawy otrzyma Sakrament bierzmowania. Zbiórka w Żędowicach o g. 17:15 a Msza św. o g. 18:00. Bardzo proszę by jeszcze 3 osoby z gr. O. Waldemara donieśli mi wypisane świadectwa bierzmowania bo potrzebna jest pieczątka i podpis.
 4. Adoracje Najświętszego Sakramentu. Poniedziałek po Mszy wieczornej Adoracja w ciszy, w czwartek po Mszy wieczornej Godzina Św., a w piątek Adoracja Naj. Sakramentu po Mszy św. wieczornej.
 5. W sobotę od g. 8:30 Odwiedziny Chorych przez kapłana. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.
 6. Dziękujemy wszystkim którzy brali udział w Nabożeństwach Majowych. Niechaj Matka Boża wszystkim błogosławi.
 7. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. Pamiętajmy o duchowej odnowie. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek przed mszami św. .zapraszamy wszystkie Dzieci Szkolne i Komunijne na spowiedź w Czwartek o 17:00  i Mszę św. Szkolną w piątek o g. 18:00.
 8. Rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha św. będzie odmawiana po porannej Mszy św. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.
 9. Dnia 6czerwca o godzinie 10:00 i 18:30 będziemy wyświetlać film „Miłość i Miłosierdzie” w kinie MDK w Lublińcu. Film ten to dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu i misji Siostry Faustyny Kowalskiej, ujawniający nieznane dotąd fakty i niedawno ujawnione dokumenty. Zaprasza  Miejski Dom Kultury w Lublińcu
 10. Kuria Diecezjalna w Opolu informuje, że bp opolski Andrzej Czaja udzielił poparcia Komitetowi Inicjatywy ustawodawczej „Stop pedofilii”, w ramach którego Fundacja Pro-Prawo do Życia, aktywnie przeciwdziała deprawacji dzieci i młodzieży w naszym społeczeństwie. Informacje i możliwość wpisu znajduje się na tylnych ławkach kościoła.

 

Za wszelkie dobro, modlitwy, wyrazy życzliwości składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego.

VI Niedziela Wielkanocna  I Komunia 26.05. 2019 r.

 1. Dzisiaj w naszej Parafii Uroczystość I Komunia Św. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych dzieciach i ich rodzinach wypraszając bł. Boże dla nich. Dzisiaj przypada też Dzień Matki, pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach.
 2. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Majowe z udziałem Dzieci Komunijnych na g. 16:00.
 3. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje (poniedziałek do krzyża na ul. Opolskiej, we wtorek na ul. Chopina i w środę na ul. Mickiewicza). Nie będzie osobno nabożeństw majowych ale odprawimy je w drodze powrotnej od krzyży. Później będzie Msza św.
 4. Grupa p. Eryki ma swoje spotkanie w poniedziałek o. 16:30 z o. Lucjanem i końcowy egzamin II roku. A grupa III roku o. Lucjana ma swoje końcowe spotkanie i egzamin we wtorek o g. 19:00. Proszę przynieść ze sobą indeksy. Bierzmowanie będzie 3 czerwca o g. 18:00 w Żędowicach.
 5. Zapraszamy na katechezę dla dorosłych w tym tygodniu wyjątkowo w piątek, 31 maja, po Mszy św. wieczornej, do sali św. Anny. Temat: Nowa stara Msza święta. 
 6. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w tygodniu o g. 17:30 a w niedziele o g. 16:00.
 7. Codziennie do piątku włącznie będzie Biały tydzień Dzieci komunijne przychodzą w strojach.
 8. W czwartek zapraszamy wszystkie Dzieci Szkolne i Komunijne na nabożeństwo majowe i Mszę św. Szkolną o g. 17:30.
 9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek 31.05. rozpoczynamy Nowennę do Ducha św. będzie odmawiana po porannej Mszy św. W sobotę I sobota miesiąca i Dzień Dziecka. Pamiętajmy w modlitwie. Na Górze św. Anny 01.06. pielgrzymka osób konsekrowanych a w niedzielę 02.06. pielgrzymka mniejszości narodowych. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 10. Drodzy wierni zbliża się uroczystość Bożego Ciała i budujemy ołtarze. Ze względu na to, że i idziemy przez całe miasto to naszej parafii przypadają 2 ołtarze. Dlatego będziemy te ołtarze budowali na zmianę. W tym roku 3 ołtarz byłby przed kwiaciarnią i budynkiem państwa Tyślik na ul. Opolskiej. Dlatego prosimy mieszkańców bloku Opolska 61A o zrobienie tego ołtarza. Czwarty ołtarz przewidziany jest przy dzwonnicy na pl. Kościelnym gdzie zakończymy procesję. Prosimy mieszkańców ul. Mickiewicza i 1 Maja o zrobienie tego ołtarza. Służymy też podestami i różnymi plakatami, stelażami. Po to wszystko można się zgłosić u Pań z Caritasu. Z góry dziękujemy za zaangażowanie. 

Za wszelkie dobro, modlitwy, wyrazy życzliwości składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego.

V Niedziela Wielkanocna  19.05. 2019 r.

 1. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Majowe na g. 16:00.
 2. Zapraszamy na katechezę dla dorosłych we wtorek, 21 maja, po Mszy św. wieczornej, do sali św. Anny. Temat: Obrona Świętości.
 1. W wtorek imieniny obchodzi i prosi o modlitwę o. Wiktor wikariusz parafii. Msza św. jego intencji będzie o g. 7:00
 2. Próby dla dzieci komunijnych będą w poniedziałek, wtorek, środę o g. 16:00.  Spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodziców będzie sobotę 25.05. o g. 13:00.
 1. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w tygodniu o g. 17:30 a w niedziele o g. 16:00. W środę zapraszamy na nabożeństwo majowe przy ul. Ziai o 19:00. Nie będzie wtedy nabożeństwa w kościele.
 2. W czwartek zapraszamy wszystkie Dzieci Szkolne i Komunijne na nabożeństwo majowe i Mszę św. Szkolną o g. 16:30.
 1. UWAGA! Ze względu na przygotowanie kościoła i obejścia przed 1 Komunią Msza św. szkolna w czwartek i nabożeństwo będzie odprawiane godzinę wcześniej tj. o 1630 i o 1700.
 2. Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy do przygotowania kościoła i obejścia na g. 1800. Prosimy przynieść ze sobą narzędzia do konserwacji powierzchni płaskich a także mile widziany jest odkurzacz.
 1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii wielka uroczystość I Komunia Św. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych dzieciach i ich rodzinach wypraszając bł. Boże dla nich.
 2. W przyszłą niedzielę 05. przypada Dzień Matki, pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach.
 3. Zapowiedzi: Łukasz Tyślik, z Zawadzkiego i Iwona Gawlik z Zawadzkiego / zap. 3; Adrian Spychalski z Wrocławia i Kamila Drzozga z Zawadzkiego / zap. 3; Adrian Markiewicz, z Scheinfurt, Niemcy i Martyna Niesłony, z Zawadzkiego / zap. 2.

 

Za wszelkie dobro, modlitwy, wyrazy życzliwości składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego.

IV Niedziela Wielkanocna Dobrego Pasterza 12.05. 2019 r.

 1. Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii Rocznicę I Komunii Św. Pamiętajmy w modlitwie za te dzieci rocznicowe i ich rodziców. Dziś także Niedziela Dobrego Pasterza. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Z tej okazji gościmy w naszej parafii kleryków WSD w Opolu diakona Tomasza i kleryka Łukasza. Wygłoszą nam oni Słowo Boże i poprowadzą nabożeństwo powołaniowe o g. 16:00, z udziałem całej Młodzieży Dekanalnej a szczególnie przygotowującej się do bierzmowania na które serdecznie zapraszamy.
 2. Dzisiejsza kolekta to kolekta specjalna na potrzeby naszej parafii (3 niedziela miesiąca), a przed kościołem harcerki będą zbierać do puszek ofiarę na remont katedry opolskiej. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.
 3. Jutro poniedziałek 13 maja przypada wspomnienie MB Fatimskiej. Rozpoczynamy comiesięczne spotkania z Maryją przy różańcu w procesji. Zapraszamy jutro o g. 18:00 na Nabożeństwo Fatimskie.
 4. W poniedziałek 13.05. Katechumeni III roku o. Lucjana mają swoje spotkanie o g. 16:45.
 5. Zapraszamy na katechezę dla dorosłych we wtorek, 14 maja, po Mszy św. wieczornej, do sali św. Anny. Temat: Kopernika i Galileusza kłopoty z Kościołem.
 6. Zapraszamy na wieczór Biblijny wyjątkowo w piątek, 17  maja po Mszy św. wieczornej, do salki na probostwie. Rozważamy Księgę Dziejów Apostolskich.
 7. Grupa katechumenów o. Waldemara ma swoje spotkanie. w środę, 15 maja, o godz. 1600, w Sali św. Anny. 
 8. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w tygodniu o g. 17:30 a w niedziele o g. 16:00.W środę zapraszamy na nabożeństwo majowe przy ul. Ziai o 19:00. Nie będzie wtedy nabożeństwa w kościele.
 9. W czwartek zapraszamy wszystkie Dzieci Szkolne i Komunijne na nabożeństwo majowe i Mszę św. Szkolną o g. 17:30.
 10. Bardzo serdecznie prosimy o pomoc przy demontażu Bożego Grobu chętnych mężczyzn i młodzieńców w poniedziałek tj.13 maja br. o g. 8:00. Z góry serdeczne Bóg Zapłać.
 11. Przypominamy i zapraszamy młodzież i wszystkich chętnych na Czuwanie Młodych 17 maja (piątek) w naszym kościele. Rozpoczęcie czuwania o g. 20:00. W planie miedzy innymi adoracja, spowiedź, uwielbienie z zespołem LIVEWORSHIP i spotkanie przy herbacie. Młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania przychodzi obowiązkowo.
 12. Informujemy, że jeszcze można zapisać się na pielgrzymkę do Leśniowa – Św. Anny – Gidle oraz Jasnej Góry. Wyjazd 18 maja o g. 8:00 z przystanku koło Aresa, koszt ok 50 zł. Opiekunem pielgrzymki jest o. Błażej. Zapraszamy.
 13. Przypominamy też o pielgrzymce do Medjugorje 31.07.-08.08. 2019. Koszt 600 zł i 150 euro. Są jeszcze wolne miejsca. Opiekunem duchowym jest o. Waldemar, szczegóły na plakacie.

Za wszelkie dobro, modlitwy, wyrazy życzliwości składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego.

III Niedziela Wielkanocna 05.05. 2019 r.

 1. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Majowe o g. 16:00. Rozpoczynamy 11 Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego i rozważania Słowa Bożego. Dzisiaj także imieniny obchodzi i o modlitwę prosi Waldemar. Życzymy mu wielu łaski Bożych i mocy Ducha Świętego w posługiwaniu na niwie Pańskiej z pamięcią w modlitwie.
 2. Jutro poniedziałek zapraszamy na Adorację Najś. Sakramentu w ciszy po wieczornej Mszy św. do g. 19:30.
 3. W poniedziałek 06.05. Katechumeni II roku p. Eryki Zuber mają swoje spotkanie o g. 16:45 na probostwie z o. Lucjanem. Obecność obowiązkowa.
 4. Spotkanie dla Dzieci Komunijnych i ich rodziców wyjątkowo będzie w poniedziałek o g. 19:00 w Sali św. Anny. Zapraszamy.
 5. Zapraszamy na katechezę dla dorosłych we wtorek, 7 maja, po Mszy św. wieczornej, do sali św. Anny. Temat: Czy katolikowi wolno strajkować?
 6. Zapraszamy na wieczór Biblijny w  piątek,  10 maja po Mszy św. wieczornej, do salki na probostwie. Rozważamy Księgę Dziejów Apostolskich.  
 7. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w tygodniu o g. 17:30 a w niedziele o g. 16:00. W środę zapraszamy na nabożeństwo majowe przy ul. Ziai o 19:00. Nie będzie wtedy nabożeństwa w kościele.
 8. W czwartek zapraszamy wszystkich Seniorów i Emerytów na comiesięczną Mszę św. o g. 8:00 a potem na spotkanie i dokończenie filmu Pasja, do Sali św. Anny.
 9. W czwartek zapraszamy wszystkie Dzieci Szkolne na nabożeństwo majowe i Mszę św. Szkolną o g. 17:30.
 10. W przyszłą niedzielę 12.05., w naszej parafii obchodzimy Rocznicę I Komunii Św. Msza św. w intencji dzieci i ich rodzin będzie o g. 11:00. Z tego powodu wszystkie dzieci rocznicy I komunii zapraszamy na próbę i spowiedź na g. 19:00.
 11. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. W naszej parafii będziemy gościć kleryków WSD w Opolu, którzy będą uczestniczyć w liturgii i podzielą się swoim świadectwem życia. A po południu zapraszam na nabożeństwo majowo-powołaniowe z udziałem całej Młodzieży Dekanalnej a szczególnie przygotowującej się do bierzmowania.
 12. Już dziś serdecznie zapraszamy młodzież i wszystkich chętnych na Czuwanie Młodych 17 maja (piątek) w naszym kościele. Rozpoczęcie czuwania o g. 20:00. W planie miedzy innymi adoracja, spowiedź, uwielbienie z zespołem LIVEWORSHIP i spotkanie przy herbacie. Młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania przychodzi obowiązkowo.
 13. Informujemy, że jeszcze można zapisać się na pielgrzymkę do Leśniowa – Św. Anny – Gidle oraz Jasnej Góry. Wyjazd 18 maja o g. 8:00 z przystanku koło Aresa, koszt ok 50 zł. Opiekunem pielgrzymki jest o. Błażej. Zapraszamy.
 14. Przypominamy też o pielgrzymce do Medjugorje 31.07.-08.08. 2019. Koszt 600 zł i 150 euro. Są jeszcze wolne miejsca. Opiekunem duchowym jest o. Waldemar, szczegóły na plakacie.

Za wszelkie dobro, modlitwy, wyrazy życzliwości składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego.

II Niedziela Wielkanocna Święto Bożego Miłosierdzia 28.04. 2019 r.

 1. Dzisiaj przypada Święto Bożego Miłosierdzia. Rozpoczynamy 75 Tydzień Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na uroczyste nabożeństwo ze śpiewaną Koronką do Bożego Miłosierdzia o g. 1600. Za odmówienie Koronki przed wystawionym Najświętszym Sakramentem można uzyskać odpust zupełny.
 2. Jest to też święto patronalne Caritas. To szczególna okazja, aby podziękować Bogu za wszystkich, którzy na różne sposoby pielęgnują i praktykują wyobraźnię miłosierdzia, a szczególnie wszystkim osobom, które angażują się w naszej parafii Bóg zapłać Wam za wszelkie zaangażowanie i pracę.
 3. Uwaga! W poniedziałek 29.04. z uwagi na dekanalny Emaus Kapłański Msza św. wieczorna będzie sprawowana wcześniej o g. 17:00.
 4. We wtorek 30 IV, odbędzie się w Jemielnicy Diecezjalne Czuwanie Młodzieży, a środę 1 V, w Jemielnicy odbędzie się Diecezjalne Święto Rodziny połączone z Diecezjalnym Emaus  Kapłańskim Eucharystia będzie sprawowana o godz. 11.00.  Popołudniu natomiast, o godz. 14.30, odprawione zostanie nabożeństwo majowe i do św. Józefa. Święto będzie połączone Jarmarkiem Cysterskim, który oferuje rokrocznie bogatą gastronomię i liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
 5. W tym tygodniu przypada, I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Zachęcamy do odnowy duchowej Spowiedź przed Mszami św. w czwartek i sobotę.
 6. Od środy w naszym kościele rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. Odbywać się będą w tygodniu o g. 17:30. W środy te nabożeństwa będą przy kapliczkach na ulicy Bogusławskiego i na ul. Ziai o 19:00.
 7. W piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo Majowe o g. 1500 przy kaplicy na ul. Bogusławskiego.
 8. W sobotę od g. 08:30 będą odwiedziny chorych przez kapłana. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.
 9. W sobotę o g. 15:00, zapraszamy na modlitwę wynagradzającą za zniewagi uczynione Niep. Sercu NMP, jako nabożeństwo I Sobót miesiąca.
 10. W niedzielę 05.05. imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Waldemar. Msza św. w jego intencji będzie w sobotę o g. 09:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 11. W tym tygodniu nie będzie Mszy szkolnej ani dla dzieci I Komunii, zapraszamy do uczestnictwa we Mszach w Uroczystość MB Królowej Polski szczególnie Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
 12. Polecamy do nabycia i przeczytania prasę katolicką: GOŚĆ NIEDZIELNY, APOSTOŁ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci.

 Niech Boże Miłosierdzie ogarnie każdą dziedzinę naszego życia. Jezu Ufamy Tobie!

Uroczystość Zmartwychwstania 21.04. 2019 r.

 1. Dzisiaj UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO WIELKANOC. Niech radość wielkanocnego Alleluja przesłoni nam smutek grzechu i opromieni nasze życie nadzieją radości nieskończonej w niebie. O godzinie 1600 zapraszamy na Uroczyste Nieszpory Wielkanocne. Z racji Nowenny do Miłosierdzia Bożego zapraszamy też na Koronkę do Miłosierdzia o g. 15:45. Przez cały tydzień będziemy przeżywać oktawę wielkanocną, wiec każdy dzień jest jak uroczystość. Z tego też powodu nie ma też postu w piątek.
 2. Jutro Poniedziałek Wielkanocy drugi dzień Świąt Wielkanocnych przypominamy że nie będzie nabożeństwa popołudniowego ani wieczornej Mszy świętej.
 3. W tym tygodniu nie będzie jeszcze Mszy szkolnych ani katechez dla dorosłych.
 4. W przyszłą niedzielę przypada Święto Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na uroczyste nabożeństwo ze śpiewaną Koronką do Bożego Miłosierdzia o g. 1600. Jest to też święto patronalne Caritas Święto Patronalne Caritas. Jest to szczególna okazja, aby podziękować Bogu za wszystkich, którzy na różne sposoby pielęgnują i praktykują wyobraźnię miłosierdzia
 5. Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tych uroczystych dni. Nie chcemy wymieniać kogokolwiek, by nikogo nie pominąć a osób tych było wiele i każdy dołożył swoją cegiełkę. Bez Was nie było by tak pięknie i uroczyście. Niech Chrystus Zmartwychwstały będzie Wam światłem w codziennym życiu.
 6. Polecamy do nabycia i przeczytania prasę katolicką: GOŚĆ NIEDZIELNY, APOSTOŁ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci.
 7. Od wtorku na Górze św. Anny rozpocznie się Kapituła Prowincjalna gdzie omawia się najważniejsze sprawy prowincji. Trzech zakonników z naszego klasztoru bierze w niej udział, pozostanie na miejscu o. Wiktor. Bardzo prosimy też Was o modlitwę z tej intencji. Z tego powodu też nie będzie czynna kancelaria parafialna w tym tygodniu.

 Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy Was Wszystkich hojnie swoim błogosławieństwem!

Strona Parafialna