Ogłoszenia

 Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021

  1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do uczestnictwa z śpiewanej Koronce do Bożego Miłosierdzie z sposób zdalny (w kościele może być tylko 30 osób.) o g. 16:30. Msze św. o g. 11:00 i 14:00 w miarę możliwości sprawowane są na placu kościelnym. Możliwość przyjęcia Komunii od 12:00 do 12:30 w kościele
  2. Jest to też święto patronalne Caritas Święto Patronalne Caritas. Jest to szczególna okazja, aby podziękować Bogu za wszystkich, którzy na różne sposoby pielęgnują i praktykują wyobraźnię miłosierdzia Msza św. w ich int. o g. 15:30
  3. Zachęcamy do codziennej Adoracji z możliwością sakramentu pokuty od g. 17:00
  4. W czwartek 15.04. comiesięczna Msza św. dla Seniorów naszej parafii. Bezpośrednio po tej Mszy św. odprawimy nabożeństwo do św. Józefa.
  5.  Polecamy do nabycia i przeczytania prasę katolicką: GOŚĆ NIEDZIELNY, MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci. Jest też nowa gazetka parafialna w dowolnej ofierze. Prosimy sobie zabrać. Z tyłu kościoła wyłożone są maseczki jednorazowe można się zaopatrzyć ile kto potrzebuje gratisowo.
  6.  Raz jeszcze przypominamy: We Mszach św. i nabożeństwach w środku kościoła może uczestniczyć 30 OSÓB!!! (karteczki w kościele pomagają w orientacji co do ilości wolnych miejsc.) Natomiast w przylegających do kościoła placach ten przelicznik nie obowiązuje, ale zasada dystansowania się – 1,5m od siebie i posiadanie maseczki. Usilnie prosimy by bardzo tego przestrzegać. Po wyczerpaniu limitu w kościele wejście będzie zagrodzone i będzie widnieć napis limit wolnych miejsc wyczerpany. Pierwszeństwo mają osoby zamawiające int. mszalne! Bardzo chcieliśmy podziękować Wam drodzy parafianie i goście za to, że zachowujecie ten limit sanitarny, dzięki temu możemy jakoś wspólnie uczestniczyć w tych nabożeństwach.  Do komunii na dłoń przystępujemy po stronie chrzcielnicy a do ust po stronie MB Fatimskiej. Pragniemy też poinformować, do póki istnieją tak duże ograniczenia Msze św. niedzielne o g. 7:30 będą w języku polskim.

 Trwając w Okresie Wielkanocnym życzymy by Chrystus Zmartwychwstały obdarzył Was hojnie swoim błogosławieństwem! Dziękujemy z całego serca za Wasze hojne wsparcie modlitewne i materialne a także za złożone ofiary na koncie parafialnym. Polecamy Was wszystkich w modlitwie a zwłaszcza naszych chorych.