Ogłoszenia

Znalezione obrazy dla zapytania modlitwa o jedność chrześcijan obrazy

Ogłoszenia – III Niedziela Adwentu – Gaudete 15.12.2019 r.

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Adwentowe o g. 1600  . Dzisiaj o g. 18:00 zapraszamy wszystkich Ministrantów i Marianki z rodzicami na spotkanie adwentowe przy opłatku. Dziś kolekta specjalna.
 2. Katecheza dla dorosłych we wtorek, 17 grudnia, po Mszy św. wieczornej, do sali św. Anny. Temat: Rozwój i zamieranie wspólnot kościelnych.   Wieczór Biblijny w  środę, 18 grudnia, po Mszy św. wieczornej, do salki na probostwie. Rozważamy Księgę Dziejów Apostolskich. 
 3. We wtorek 17.12.2017, prosimy o pomoc chętnych mężczyzn i młodzieńców przy wycince i przywiezieniu choinek z lasu. Zbiórka przy kościele o g. 830. Natomiast w czwartek i piątek 19 i 20.12., będziemy budować naszą stajenkę i stawiać choinki i dekoracje. Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o przybycie o g. 830. Serdecznie dziękujemy z góry za waszą pomoc.
 4. Przyjmujemy intencje Msze św. na przyszły rok w godzinach kancelarii
 5. Polecamy do nabycia i przeczytania prasę katolicką: Gość Niedzielny, w którym do nabycia min. płyta z kolędami. A w przyszłą niedzielę będzie nr podwójny. Kalendarze w cenie 6 zł.
 6. Są też w zakrystii do nabycia świece caritas w cenie: 5 zł. – mała, dużych już nie ma, oraz można też nabyć już opłatki wigilijne za dowolną ofiarę.
 7. Msze św. Roratnie ,  codziennie o g. 1800 a w soboty o g. 700.
 8. Jak co roku 6 stycznia zapraszamy do Kolędowania Misyjnego młodzież i dzieci. Można już tworzyć grupy kolędników i zgłaszać u ojca Wiktora w szkole lub u innych ojców. Chciejmy się zmobilizować.
 9. Biskup Opolski Andrzej Czaja zaprasza osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na tradycyjne nabożeństwo adwentowe ze Słowem Bożym, które odprawi w 4. Niedzielę Adwentu 22 grudnia br. o godz. 14.00 w katedrze opolskiej.
 10. SPOWIEDŹ PRZEDŚWIĄTECZNA:  20 – 23.12 (piątek, sobota, poniedziałek ) 6:30 – 7:00, 7:30 –  9:00, 16:00 – 18:00, 19:00 – 20:00. W niedzielę 22.12. spowiedź będzie od g. 18:00 – 20:00, a w Wigilię tylko dla przyjezdnych gości od 14:00 – 15:15. Prosimy zaplanować sobie spowiedź już wcześniej. Umieszczone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 11. Odwiedziny Chorych przed świętami w Wigilię 24.12. od g. 9:00.
 12. W nawiązaniu do zachęty Biskupa Opolskiego w ramach ogólnopolskiego projektu «Wigilia bez Granic», zapraszamy rodziny naszej parafii do deklarowania gotowości przyjęcia gościa – obcokrajowca, który na czas Bożego Narodzenia pozostanie w Polsce. Deklarację taką można złożyć wyłącznie na stronie internetowej: www.wigiliabezgranic.com.  
 13. Dziękując za wszelkie dobro, życzliwość i dar modlitwy, życzymy wszystkim dobrze przeżytego Adwentu!

Ogłoszenia – II Niedziela Adwentu  08.12.2019 r.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

 1. Dzisiaj w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP zapraszamy na Godzinki Maryjne o g. 1600  . Zapraszamy też na modlitwę do naszej świątyni w tzw. „ W Godzinę Łaski” w godzinach 1200 – 1300. Modlitwy te maja charakter indywidualny. Jest to również święto patronalne Dziewcząt Maryi.  W związku z tym na Mszy św. o. g. 1700 zostaną przyjęte nowe dziewczęta do grona Dziewcząt Maryi oraz nastąpi odnowienie ślubowania. Serdecznie zapraszamy wszystkie Marianki i ich rodziców
 2. Dzisiaj Rycerstwo Niepokalanej w Zawadzkiem obchodzi 40-lecie istnienia. Z tej okazji uroczysta Msza św. o. g. 9:00,  z udziałem o. Stanisława Piętki, oraz poświęcenie nowego sztandaru. Przyjęci zostaną także nowi członkowie do tego stowarzyszenia. Prosimy o modlitwę w intencji Rycerstwa Niepokalanej.
 3. Na Mszy wieczornej złożymy uroczyste przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego a formularze można składać przez całą niedzielę do koszyczka z tyłu na ławkach.  Swoje spotkanie dzisiaj również ma FZŚ o g. 15:30
 4. 4.     Zapraszamy na katechezę dla dorosłych we wtorek, 10 grudnia, po Mszy św. wieczornej, do sali św. Anny. Temat: Jak dobrze pościć i się umartwiać?
 5. 5.     Zapraszamy na wieczór Biblijny w środę, 11 grudnia, po Mszy św. wieczornej, do salki na probostwie. Rozważamy Księgę Dziejów Apostolskich.  
 6. W czwartek 12.XII. o g. 8:00 zapraszamy wszystkich Seniorów i Emerytów na Mszę św. w int. naszego Parafialnego Zespołu Caritas i ich rodzin. A potem na spotkanie do Sali św. Anny.
 7. W przyszłą niedzielę15.12., o g. 18:00 zapraszamy wszystkich ministrantów i Marianki wraz z rodzicami na wspólny wieczór wigilijny.
 8. Przyjmujemy intencje Msze św. na przyszły rok w godzinach kancelarii Serdecznie zapraszamy.
 9. Polecamy do nabycia i przeczytania prasę katolicką: Gość Niedzielny. Cuda i Łaski, Apostoł Miłosierdzia Bożego, Misyjne Drogi itp.
 10. Są też w zakrystii do nabycia świece caritas w cenie: 12 zł. – duża i 5 zł. – mała, oraz można też nabyć już opłatki wigilijne za dowolną ofiarę.
 11. Kontynuujemy  Msze św. Roratnie, jako szczególny czas przygotowania do uroczystości Bożego Narodzenia. Zapraszamy Was wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież, codziennie o g. 1800 a w soboty o g. 700. Przynośmy wszyscy lampiony jako symbol Światła Bożego co oświetla naszą drogę do Jezusa.
 12. Zapowiedzi:
 13.  Marcin Steindor, zam. Strzelce Opolskie i Patrycja Siwiec, zam. Zawadzkie / zap. 3

Za modlitwę, wszystkie wyrazy życzliwości, każde dobro oraz dary, które składacie składamy serdeczny Bóg Zapłać i polecamy Was wszystkich Dobremu Bogu w naszych modlitwach.

Ogłoszenia – I Niedziela Adwentu  01.12.2019 r.

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Adwentowe o g. 1600 na którym poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Przed kościołem Panie z Parafialnego Zespołu Caritas, jak co roku będą sprzedawać ręcznie zrobione stroiki i ozdoby adwentowe i choinkowe, gdzie dochód jest przeznaczony na pomoc dla najuboższych. Bóg zapłać na wsparcie! W poniedziałek po wieczornej Mszy Adoracja w Ciszy!
 2. Zapraszamy na katechezę dla dorosłych we wtorek, 3 grudnia, po Mszy św. wieczornej, do sali św. Anny. Temat: Dlaczego potrzebujemy pokuty? Zapraszamy na wieczór Biblijny w środę, 4 grudnia, po Mszy św. wieczornej, do salki na probostwie. Rozważamy Księgę Dziejów Apostolskich.
 3. W czwartek o. g. 17:00 spowiedź św. pierwszopiątkowa dla dzieci i młodzieży. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Zachęcamy do sakr. pokuty. Adoracja Najświętszego sakramentu będzie wyjątkowo tylko w piątek po Mszy św. wieczornej.
 4. Młodzież, która jedzie na rekolekcje ewangelizacyjne z o. Wiktorem na Górę św. Anny ma wyjazd w piątek 6 grudnia o g. 1700 z parkingu przy kościele. Przypominamy, że koszt wyjazdu wynosi 90 zł. Prosimy pieniądze przynieść do autokaru.
 5. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Jest to również święto patronalne Dziewcząt Maryi.  W związku z tym na Mszy św. o. g. 1700 zostaną przyjęte nowe dziewczęta do grona Dziewcząt Maryi oraz nastąpi odnowienie ślubowania. Serdecznie zapraszamy wszystkie Marianki i ich rodziców, a Dzieci Komunijne otrzymają medalik Matki Bożej na Mszy św. o g. 12:00.
 6. W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP zapraszamy też na modlitwę do naszej świątyni w tzw. „ W Godzinę Łaski” w godzinach 1200 – 1300. Modlitwy te maja charakter indywidualny.
 7. Przyjmujemy intencje Msze św. na przyszły rok w godzinach kancelarii Serdecznie zapraszamy.
 8. Kolejne odwiedziny chorych będą w wigilię 24.12.2019 r. od g. 830.
 9. Polecamy do nabycia i przeczytania prasę katolicką: Gość Niedzielny. Cuda i Łaski, Apostoł Miłosierdzia Bożego, Misyjne Drogi itp.
 10. Są też w zakrystii do nabycia świece caritas w cenie: 12 zł. – duża i 5 zł. – mała, oraz można też nabyć już opłatki wigilijne za dowolną ofiarę.
 11. Na ławkach z tyłu są do zabrania formularze Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP na Mszy wieczornej chcielibyśmy złożyć te deklaracje i przyrzeczenie uroczyste. Zachęcamy do podjęcia tego wezwania.
 12. Od poniedziałku rozpoczynamy Msze św. Roratnie, jako szczególny czas przygotowania do uroczystości Bożego Narodzenia. Zapraszamy Was wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież, codziennie o g. 1800 a w soboty o g. 700. Przynośmy wszyscy lampiony jako symbol Światła Bożego co oświetla naszą drogę do Jezusa.
 13. W przyszłą niedzielę Rycerstwo Niepokalanej w Zawadzkiem obchodzi 40-lecie istnienia. Z tej okazji będzie uroczysta Msza św. o. g. 9:00,  z udziałem o. Stanisława Piętki, oraz poświęcenie nowego sztandaru. Przyjęci zostaną także nowi członkowie do tego stowarzyszenia. Prosimy o modlitwę w intencji Rycerstwa Niepokalanej.
 14. W przyszłą niedzilę swoje spotkanie ma FZŚ o g. 15:30

 Za modlitwę, wszystkie wyrazy życzliwości, każde dobro oraz dary, które składacie składamy serdeczny Bóg Zapłać i polecamy Was wszystkich Dobremu Bogu w naszych modlitwach.

Strona Parafialna