Ogłoszenia | Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Ogłoszenia

Znalezione obrazy dla zapytania modlitwa o jedność chrześcijan obrazy

 

 

 

 

 

 

XVIII Niedziela Zwykła – 05.08.2018 r.

  1. Dziś zapraszamy na Nieszpory Niedzielne o g. 1600.
  2. W poniedziałek Święto Przemienienia Pańskiego po mszy wieczornej zapraszamy na adoracje w ciszy.
  3. Uroczystości patronalne ku czci św. Jacka w Kamieniu Śląskim. Metropolitalne uroczystości patronalne ku czci św. Jacka odbędą się w dniach 11-13 sierpnia 2018 r. w Kamieniu Śląskim. Szczegóły zostały podane na plakacie w gablocie.
  4. Polecamy do nabycia i przeczytania prasę katolicką: GOŚĆ NIEDZIELNY, APOSTOŁ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci. Z porządkiem nabożeństw prosimy się zapoznać w gablocie lub gazetce parafialnej.
  5. Przypominamy terminy naszych pielgrzymek: parafialnej na Górę św. Anny w dniach 17 sierpnia. Zechciejmy się zmobilizować na ten piątek i przyjedźmy jak najliczniej. Przypominamy też o Pieszej Pielgrzymce Opolskiej w dniach 13 – 18 sierpnia. (Przez naszą parafię przejdzie w środę 15.08. ok. g. 17:00). Są już znaczki i legitymacje na Pieszą pielgrzymkę Opolską koszt organizacyjny 20 zł., a za bagaż to przy samochodzie. Można się już zapisywać w kancelarii parafialnej, zachęcamy gorąco.
  6. Kancelaria w okresie wakacyjnym będzie czynna we czwartek od 1900 – 2000. A w naglących przypadkach bezpośrednio po Mszach św.
  7. Trwa okres urlopowy i okres wyjazdów wakacyjnych. Przypominamy o niedzielnej Mszy św., o codziennej modlitwie oraz odpowiednim stroju w miejscach kultu religijnego i świątyniach. Życzymy Błogosławionych, bardzo udanych słonecznych wakacji.

Za wszelkie dobro, modlitwy, wyrazy życzliwości składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego.

 

Strona Parafialna