Ogłoszenia

II Niedziela Zwykła 16.01.2022 r.

  1.  Dzisiaj II Niedziela Zwykła, O g. 16:00 zapraszamy na Nabożeństwo Jasełkowe w wykonaniu Dzieci należących do Małego Oratorium i przygotowanego przez p. Ewelinę Bartoszek. Także dzisiaj chcielibyśmy, bardzo serdecznie zaprosić naszą Starą Radę Parafialną na spotkanie pożegnalne przy filiżance herbaty. Gorąco zapraszam na g. 18:00.
  2. Dzisiaj o g. 14:45 Modlitwy Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w Sali św. Anny.
  3.  Kontynuujemy Msze św. Kolędowe. Odprawiane są one w osobnych godzinach za daną część Parafii. Są to msze z kazaniem okolicznościowym z poświęceniem kredy, którą zabierzecie do domu i każda rodzina dostanie folder z modlitwami błogosławieństwa domu i mieszkańców. Można przynieść ze sobą wodę, którą też poświęcimy, lub nabrać sobie z kościele. Plan kolędy wywieszony w gablocie i dostępny w gazetkach i na stronie internetowej
  4. Msza dla dzieci kom. będzie we wtorek o g. 18:00.
  5. We wtorek rozpoczynamy Tydzień Modlitwy O Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych też prywatnych modlitwach
  6. W piątek 21.01. Chcieliśmy bardzo serdecznie zaprosić całą młodzież parafii a szczególnie wszystkie grupy Bierzmowańców na Mszę św. Kolędową o g. 19:00.
  7. W sobotę 22.01. na g. 8:30, chcielibyśmy prosić, chętnych mężczyzn i niewiasty o pomoc przy demontażu wystroju bożonarodzeniowego. Zapraszamy gorąco i z góry dziękujemy za pomoc.
  8. W Sobotę 22.01. po Mszy św. wieczornej o g. 19:00 zapraszam na spotkanie robocze Nową Radę Duszpasterską
  9. Pod koniec stycznia chcemy rozpocząć malowanie naszego kościoła. Będzie się to wiązać z różnymi niedogodnościami w samej świątyni, ale mamy nadzieję, efekt będzie piękny.

  Za wszelkie dobro, dary, wyrazy życzliwości, modlitwy, składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego, oraz pokoju w sercu.