Ogłoszenia

XIV Niedziela Zwykła 03.07. 2022 r.

  1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. Nieszpory Niedzielne o g. 16:30.
  2. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na Adorację w ciszy do 19:30.
  3. W tym tygodniu I czwartek dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy na Adorację po Mszy wieczornej
  4. Polecamy do nabycia i przeczytania prasę katolicką: GOŚĆ NIEDZIELNY i inne czasopisma.
  5. Przypominamy terminy naszych pielgrzymek: parafialnej na Górę św. Anny w dniach 12 sierpnia i Pieszej Pielgrzymce Opolskiej w dniach 15 – 20 sierpnia. Dlatego w przyszłą niedzielę 10.07. o g. 18:00 zapraszamy na spotkanie przed pielgrzymkowe. By się spotkać omówić sprawy organizacyjne itp.
  6. Spotkanie dla FZŚ w przyszłą niedzielę o g. 15:45
  7. Msza św. z ok 60-lecia nadania praw miejskich Zawadzkiemu, będzie w przyszłą niedzielę o g. 11:00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Kancelaria w okresie wakacyjnym będzie czynna we czwartek od 1900 – 2000. A w naglących przypadkach bezpośrednio po Mszach św.
  9. Trwa okres urlopowy i okres wyjazdów wakacyjnych. Pragniemy też przypomnieć też o niedzielnej Mszy św., o codziennej modlitwie oraz odpowiednim stroju w miejscach kultu religijnego i świątyniach. Życzymy bardzo udanych słonecznych wakacji oddając Was opiece Matce Najświętszej Wasi Duszpasterze.
  10. Przypominamy, że organizowana jest Pielgrzymka do Medjugorie. Można się jeszcze zapisać u p. Moniki Weber. Szczegóły na plakacie. Jako opiekun duchowy będzie ks. Waldemar Klose i o. Wiktor.

Za wszelkie dobro, modlitwy, wyrazy życzliwości składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego oraz nadziei w sercu.