Ogłoszenia

Znalezione obrazy dla zapytania modlitwa o jedność chrześcijan obrazy

Ogłoszenia III Niedziela Zwykła – 26.01.2020 r.

  1. Dzisiaj o g. 16:00, serdecznie zapraszamy na Nieszpory Niedzielne
  2. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie – KOLĘDĘ. Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować za Kolędę w waszych domach, gdzie spotykaliśmy się z życzliwym przyjęciem i mogliśmy modlić się z Wami, poświęcić wasz dom. Wiele też poruszaliście spraw zarówno rodzinnych i jak i z troski o Kościół. Za to wszystko i za złożoną ofiarę serdeczny Bóg zapłać.
  3. Zapraszamy na katechezę dla dorosłych we wtorek, 28 stycznia, po Mszy św. wieczornej, do sali św. Anny. Temat: Czy Pan Bóg kocha szafarzy, czyli 0 Eucharystii, obronie świętości i udzielaniu  Komunii św. 
  4. Zapraszamy na wieczór Biblijny w środę, 29 stycznia, po Mszy św. wieczornej, do salki na probostwie. Rozważamy Księgę Dziejów Apostolskich.  
  5. W I sobotę o g. 17:00 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa. Różaniec poprowadzą panie z Rycerstwa Niepokalanej.
  6. Odwiedziny Chorych w lutym będą 11.02. od g. 09:30, w dzień MB z Lourdes. Będą to odwiedziny z namaszczeniem, dla tych którzy nie będą mogli przyjść do kościoła
  7. W Niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem MB Gromnicznej. Czcimy Jezusa Chrystusa, który jest światłością świata i Jego Matkę Maryję. Jest to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Prosimy przynieść świece – gromnice do poświęcenia. Na Mszy św. o g. 11:00 oprócz poświęcenia gromnic, poświęcimy też świece dla dzieci komunijnych. Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców.
  8. Przyjmujemy intencje Msze św. w godzinach kancelarii Serdecznie zapraszamy. Kancelaria czynna już zgodnie z planem. Godziny kancelarii: poniedziałek 7:45 – 8:45, czwartek 19:00 – 20 ;00, Sobota g. 09:30 – 10:30.

 Dziękując za wszelkie wyrazy życzliwości, pamięci oraz wsparcia. Życzymy wszystkim wiele błogosławieństwa Bożego oraz niezłomnej nadziei na kolejne dni tego roku.

Strona Parafialna