Ogłoszenia

Znalezione obrazy dla zapytania modlitwa o jedność chrześcijan obrazy

XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019 r.

 1. Dzisiaj przed Kościołem będzie zbiórka do puszek z ok. XIX Dnia Papieskiego. Po południu zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o g. 16:00.
 2.  W poniedziałek przypada dzień Edukacji Narodowej z tej okazji chcielibyśmy serdecznie zaprosić was wszystkich a szczególnie nauczycieli i pracowników oświaty a także wszystkie dzieci na Uroczystą Mszę św. dziękczynną o g. 9:00.
 3.  Zapraszamy na katechezę dla dorosłych we wtorek, 15 października, po Mszy św. wieczornej, do sali św. Anny. Temat: Najpiękniejszy z synów ludzkich (Ps 45,3). Oblicze Jezusa Chrystusa.
 4. Zapraszamy na wieczór Biblijny w środę, 16 października, po Mszy św. wieczornej, do salki na probostwie. Rozważamy Księgę Dziejów Apostolskich.  
 5. We wtorek Msza św. dla Dzieci Komunijnych o g. 18:00.
 6. W tym tygodniu serdecznie zapraszamy młodzież starszą i katechumenalną od II roku przygotowania w piątek o g. 19:00 na Mszę Młodzieżową. Katechumeni przynoszą indeksy.
 7.  W czwartek po Mszy spotkanie obowiązkowe dla ministrantów a sobotę o g. 10:30 spotkania dla Marianek w salce młodzieżowej. Jednocześnie bardzo serdecznie zapraszamy chętnych chłopców i chętne dziewczynki ze szkoły podstawowej do wstąpienia do grona Ministrantów i Marianek.
 8.  Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych wszystkie dzieci, młodzież i starszych.
 9.  Polecamy do nabycia i przeczytania prasę katolicką: GOŚĆ NIEDZIELNY, APOSTOŁ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY dla dzieci. Z porządkiem nabożeństw prosimy się zapoznać w gablocie lub gazetce parafialnej.
 10. Dnia 19.10. 2019 r. odbędzie się na Górze św. Anny pielgrzymka Róż Różańcowych naszej diecezji. Koszt wyjazdu ok 20 zł/osoby. Będzie autobus, który pojedzie z Kolonowskiego a w Zawadzkiem będzie w tę sobotę o g. 7:50. Odjazd z przystanku pod Aresem. Zapisy na liście w zakrystii. W tym samym czasie od 18-20.10.2019 r. w Domu Pielgrzyma będą Rekolekcje dla Róż Różańcowych szczegóły na plakacie. Zapraszamy.
 11. Kancelaria parafialna czynna zgodnie z ustalonym planem.
 12. W goblocie wywieszono plakat informujący o pielgrzymce do Mediugorie w przyszłym roku można się zapoznać i zaplanować sobie ten wyjazd 31.07.-08.08.2020 r.
 13. Burmistrz Miasta Zawadzkiego zaprasza wszystkich Seniorów na Dzień Seniora. Rozpoczęcie Mszą św. o g. 15:30 w parafii Św. Rodziny a następne atrakcje w Kinoteatrze. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Strona Parafialna