Ogłoszenia

 XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021 r.

 1. Dzisiaj przypada XXVIII Niedziela Zwykła. Dzisiaj zakończenie naszych rekolekcji parafialnych. Przypominamy że można zyskać odpust zupełny za siebie albo za zmarłych. Kolekta przeznaczona jest dziś na potrzeby Klasztoru w Dusznikach a ojcu Jarosławowi dziękujemy za pięknie wygłoszone i poruszające słowo Boże. Niech Duch św. zawsze wspiera i w pracy kaznodziejskiej i parafialnej. Serdeczny Bóg zapłać.
 2. XXI Dzień Papieski przypada dzisiaj 10 października 2021 roku pod hasłem «Nie lękajcie się!». Przed kościołem nasi harcerze i harcerki przeprowadzą tradycyjną zbiórkę na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 3. Dzisiaj o g. 15:45 spotkanie FZŚ a we wtorek 12.10. po Różańcu spotkanie formacyjne FZŚ w Sali św. Anny.
 4. We wtorek o g. 18:00 Msza św. dzieci komunijnych a po tej mszy św. spotkanie dla Rodziców tych dzieci.
 5. W środę na 17:30, zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie a potem na Mszę św.
 6. W piątki po Mszy wieczornej, w Sali św. Anny są modlitwy we wspólnocie modlitewnej, dla tych co potrzebują więcej siły radości na każdy dzień. Zapraszamy.
 7. W sobotę przypada Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska.
 8. Dnia 16.10.2021 r. Sobota, odbędzie się pielgrzymka Róż Różańcowych na Górę św. Anny. Wszystkich chętnych członków i sympatyków prosimy o zapisy na listę w Zakrystii
 9. Można już zapisywać rocznice i jubileusze w intencjach na przyszły rok w godzinach kancelarii.
 10. Kancelaria parafialna– czynna jest zgodnie z planem. Polecamy do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego i inne czasopisma katolickie.
 11. Ojciec Eleazar składa serdeczne podziękowania za wszelkie wsparcie, składane kondolencje, modlitwy a także za udział w pogrzebie jego taty śp. Wojciecha Wrońskiego. Bóg Zapłać.
 12. Burmistrz Zawadzkiego i Gminne organizacje Seniorów Zapraszają na Dzień Seniora 16 października (sobota), który rozpocznie się Mszą św. w kościele NSPJ w Zawadzkiem o g. 15:30 a po Mszy św. zapraszamy do Kinoteatru na występy artystyczne.
 13. Dnia 30.10. w sobotę od 15:00 – 17:00, planujemy zorganizować w parafii dla dzieci „Bal wszystkich Świętych” szczegóły będą zamieszczone na plakacie. Serdecznie już teraz zapraszamy.
 14. W ramach Narodowego Programu Szczepień Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przy udziale Wojewody Opolskiego i we współpracy z miejscową Strażą Pożarną, organizuje  w przyszłą niedzielę tj. 17 października punkt szczepień przeciwko Covid-19 przy kościele NSPJ w Zawadzkiem. Punkt szczepień będzie czynny w godz. 8.00-13.00. Osoby chcące przyjąć szczepionkę powinny mieć przy sobie dowód osobisty. Dostępne będą szczepionki firm Pfizer i Johnson&Johnson. W kontekście minionych wydarzeń i kolejnego wzrostu zachorowań potraktujmy szczepienia przeciw Covid-19 jako wyraz troski o życie własne i naszych najbliższych.

Za wszelkie dobro, dary, wyrazy życzliwości, modlitwy, składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej.