Majowe w modlitwie o pokój

Bardzo serdecznie zapraszamy was wszystkich Drodzy Parafianie na szczególne Nabożeństwo Majowe w modlitwie intencji o pokój 17.05. o g. 16:00. Przygotowane jest ono z towarzyszeniem Chóru Parafialnego i  Grupy Orkiestry Dętej. Z nadzieją w sercu powierzajmy pokój Bożemu Miłosierdziu i Matce Bożej.

Podobne wpisy