Ogłoszenia

  • Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego. Dzisiaj chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić was wszystkich na szczególne Nabożeństwo Majowe w modlitwie intencji o pokój o g. 16:00. Przygotowane jest ono z towarzyszeniem Chóru Parafialnego i  Grupy Orkiestry Dętej. Z nadzieją w sercu powierzajmy pokój Bożemu Miłosierdziu i Matce Bożej.
  • Bierzmowanie. W poniedziałek 18.05 o g. 18:00, młodzież naszej parafii przyjmie w Żędowicach Sakrament Bierzmowania z rąk ks. Bpa Waldemara Musioła. Prosimy by młodzież i świadkowie byli już o g. 17:00. Gorąco polecamy ich waszej modlitwie.
  • Nabożeństwa Majowe odbywać się będą w tygodniu o g. 17:30. W środę 20.05.
    o g. 19:00 Nabożeństwo Majowe przy kapliczce na ul. Bogusławskiego
  • Przygotowanie do I Komunii.  Próby dla dzieci Komunijnych: wtorek 29.05., środa 20.05. i piątek 22.05. o g. 16:00. Sobota 23.05., I Spowiedź dla dzieci g. 09:00.
  • Przygotowanie kościoła i obejścia w czwartek o g. 18:00. Zapraszamy Rodziców dzieci komunijnych. Dlatego w czwartek 21.05., Msza św. wieczorna będzie o g. 17:00 a nabożeństwo majowe o g. 16:30
  • Uroczystość I Komunii. W naszej parafii przypada w przyszłą niedzielę 25.05. o g. 10:30. Prosimy by w miarę możliwości wybrać inną Mszę św. ze względu na gości komunijnych. Bardzo prosimy o modlitwę w int. tych dzieci i ich rodziców.
  • Msza Szkolna. W piątek o g. 18:00 zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież szkolną, Rodziców prosimy by o tym przypomnieć.
  • Zapowiedzi przedmałżeńskie: Piotr Ledniowski, kawaler z Grodźca, Milena Kaczmarczyk, panna z Zawadzkiego / zap. 3
  • Drodzy Parafianie zbliża się Uroczystość Bożego Ciała (04.06.). Procesja pójdzie do nas do Parafii św. Rodziny. Rozpoczniemy Mszą św. a następnie ruszymy procesją. Po przedyskutowaniu możliwości i kolejności z Radą Parafialną a także pomyłce proboszcza, nastąpiła korekta co do przygotowania ołtarzy w tym roku. Nasza parafia przygotowuje 2 ołtarze: obok Sali św. Anny – prosimy przy przygotowali mieszkańcy ul. Moniuszki od nr 1 do ul. Miarki i Lawendowej i przy posesji p. Tyślik na ul. Opolskiej – prosimy o przygotowanie mieszkańców ul. Bogusławskiego oraz Oś. Świerkle. Bardzo przepraszam za to zamieszanie i korektę. Służymy też podestami i różnymi plakatami, stelażami. Po to wszystko można się zgłosić u Pań z Caritasu. Dziękujemy za zaangażowanie.
  •  Modlitwa o Deszcz. Krajowy duszpasterz rolników i ogrodników ks. Bp. Leszek Leszkiewicz, zwraca się z prośbą do wiernych całego kraju o ufną modlitwę o deszcz.

Podobne wpisy