Ogłoszenia
Uroczystość Najświętszej Trójcy 31.05. 2026 r.
- Dzisiaj przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Nabożeństwo Majowe
o g. 16:30. Dzisiaj kończy się okres przyjmowania Komunii Świętej wielkanocnej. - Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, odbywać się będą codziennie o g. 17:30. Serdecznie zapraszamy.
- Przywiezienie brzózek do ołtarzy Bożego Ciała w środę 03.06. na g. 9:00 prosimy chętnych mężczyzn do pomocy.
- Uroczystość Bożego Ciała (04.06.). Procesja pójdzie z naszej parafii NSPJ do parafii św. Rodziny. Msza św. u nas o g. 9:00 a następnie ruszymy procesją. Popołudniu nie będzie już Mszy św. Msza w św. Rodzinie ok. g. 11:30. Nasza parafia przygotowuje 2 ołtarze: obok Sali św. Anny – prosimy przy przygotowali mieszkańcy ul. Moniuszki od nr 1 do ul. Miarki i Lawendowej i przy posesji p. Tyślik na ul. Opolskiej – prosimy o przygotowanie mieszkańców ul. Bogusławskiego oraz Oś. Świerkle.Służymy też podestami i różnymi plakatami, stelażami. Po to wszystko można się zgłosić u Pań z Caritasu. Dziękujemy za zaangażowanie. Serdecznie zapraszamy wszystkie poczty sztandarowe, ministrantów i Marianki, dzieci komunijne, oraz orkiestrę a także wszystkich parafian i gości do uczestnictwa.
- Dyspensa Biskupa Opolskiego na piątek po Bożym Ciele – 05 czerwca 2026 r. Informujemy, że dla dobra duchowego wiernych, biskup opolski Andrzej Czaja udziela wszystkim diecezjanom oraz wiernym przebywającym na terenie diecezji opolskiej w dniu 05 czerwca 2026 r. (piątek w dawnej oktawie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa) dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych
- I Piątek i I Sobota miesiąca. W tym tygodniu przypadają. W piątek będzie Msza szkolna o 18:00 a spowiedzi jak zwykle w piątek i sobotę o 17:00. W sobotę zamiast nabożeństwa czerwcowego będzie Nabożeństwo Niepokalanego Serca NMP.
- Pielgrzymka dzieci komunijnych i rodziców na Górę św. Anny w sobotę 06.06., jako podziękowanie za dar Komunii świętej.
- Odwiedziny chorych w przyszłą sobotę 06.06. od g. 8:30. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii lub telefonicznie.
- Uroczystość odpustowa w naszej parafii odbędzie się w niedziele 07.06. Homilię okolicznościową wygłosi o. Wiktor Lata. Na uroczystą sumę odpustowa zapraszamy wszystkie poczty sztandarowe, ministrantów, Marianki, orkiestrę. W godzinach popołudniowych od 15:00 do 18:00 odbędzie się mini Festyn Rodzinny. Wszystkie szczegóły na plakacie i w gazetce parafialnej. Gorąco zapraszamy wszystkich. W tym dniu Msza św. wieczorna wyjątkowo będzie o g. 18:00.
Za wszelkie dobro, modlitwy, wyrazy życzliwości składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego.





