Ogłoszenia

 III Niedziela Zwykła 22.01.2023

  1.  Dzisiaj III Niedziela Zwykła. Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić na g. 16:00, na Nabożeństwo Kolędowe z udziałem Zespołu Regionalnego z Dobrodzienia. To jedna z ostatnich okazji do wspólnej modlitwy Kolędami.
  2. Dzisiaj przypada Niedziela Słowa Bożego, którą ustanowił Papież Franciszek. Oddając cześć Słowu samego Boga i pogłębiając jego treść chcemy sięgnąć do Pisma świętego by karmić się tym słowem. Z tego powodu przygotowano małe cytaty z Pisma świętego, które można zabrać sobie do domu i rozważyć jako słowo dla mnie.
  3. Kończymy dzisiaj odwiedziny duszpasterskie – KOLĘDĘ. Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować za Kolędę w waszych domach, gdzie spotykaliśmy się z życzliwym przyjęciem i mogliśmy modlić się z Wami, poświęcić wasz dom. Wiele też poruszaliście spraw zarówno rodzinnych i jak i z troski o Kościół. Za to wszystko i za złożoną ofiarę serdeczny Bóg zapłać. Kolęda Dodatkowa rozpocznie się dziś od g. 14:00. Można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
  4. Gościmy w naszej parafii Misjonarza Olafa Jankowicza, który w niedługim czasie udaje się na kontynent afrykański do Togo. Wygłosi nam Słowo Boże i będzie prosił o wsparcie misyjne przed kościołem do koszyczka.
  5. Przyjmujemy intencje Msze św. na przyszły rok w godzinach kancelarii Serdecznie zapraszamy. Kancelaria już czynna jest wg ustalonego plany. Gość niedzielny od nowego roku kosztuje 10 zł.
  6. Róże Różańcowe wszystkie również te, które modlą się za dzieci chciałbym zaprosić na spotkanie ze Słowem Bożym i wspólną modlitwę do kościoła we wtorek 24.01. na g. 19:00.
  7. Rodziców Dzieci Komunijnych zapraszamy na spotkanie we czwartek 26.01. o g. 16:30. Do Sali św. Anny.
  8. Chcielibyśmy też przypomnieć i postawić jasno sprawę, że młodzież która przygotowuje się do bierzmowania a szczególnie kl. 8, która nie praktykuje Mszy niedzielnych i innych nabożeństw. Nie może być dopuszczona do sakramentu bierzmowania. Egzamin jest tylko malutką częścią 3 letniego przygotowania. Bardzo prosimy by wziąć to sobie do serca.

 

 Za wszelkie dobro, dary, wyrazy życzliwości, modlitwy, składamy serdeczne podziękowania. Życzymy obfitości łask i błogosławieństwa Bożego oraz pokoju w sercu.